Přeskočit na obsah

DVEŘE NA MÍRU

V současné době si mohou naši zákazníci objednat dveře interiérové i vchodové. Sortiment je rozmanitý. Vybírat mohou z několika typů provedení.

Vchodové dveře dodáváme ve variantách – plné,prosklené | hladké dýhované | a kazetové.

Interiérové (vnitřní) dveře dodáváme ve variantách – plné, hladké, resp. prosklené | profilové | a dýhované a masivní.

VŽDY SE JEDNÁ O ZAKÁZKOVOU VÝROBU NA MÍRU VAŠICH POTŘEB

Za téměř 30 let praxe, kdy jsme realizovali již tisíce zakázek pro naše klienty, není v současné době v podstatě nic problém. Díky našemu vybavení garantujeme našim zákazníkům komplexní služby od poptávky, přes výrobu, lakování, až po samotné dodání hotových dveří. Díky tomu vám jsme schopni garantovat adekvátní cenu dveří, jelikož nenavyšujeme ceny vstupem prostředníka do zakázky. 

KVALITNÍ MATERIÁLY

Na výrobu používáme pouze prvotřídní materiály. Navíc díky našim dodavatelům, které máme za roky aktivní spolupráce prověřeny, můžete vybírat z mnoha druhů dřev i odstínů. Volba povrchové úpravy dle přání je samozřejmostí.

SPOLEHLIVOST

Pro naše klienty vyrábíme dveře a další sortiment již téměř 30 let. Celá řada z nich vyhledává naši práci opakovaně. Víme, že je v dnešní době, více než jindy, důležité, aby se na nás zákazník mohl na 100 % spolehnout a proto si na tom dáváme záležet. 

ZÁRUKA

Za svou výrobu ručíme – jménem i tradicí. Dveře nekupujete pouze na pár let, a takto k práci i přistupujeme. Pokud by se však přece jen stalo, že se něco „pokazí“. Bez obav se na nás obraťte.