Přeskočit na obsah
Domů » Dveře » Vchodové dveře

Vchodové dveře

Naši zákazníci si v současné době mohou vybírat hned z několika druhů vchodových dveří. K dispozici jsou dveře plné,prosklené | hladké dýhované | a kazetové.

PLNÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Plné dveře v součastnosti vyrábíme v tl. 68 mm. Plášť je tvořen sendvičem, který se skládá z lepeného dveřního hranolu, opláštěného 9 mm silnou vodovzdornou překližkou s povrchem borovice, vnitřní část konstrukce je tvořena podélnými vlysy z vrstveného dřeva s ocelovou výstuhou, která dává výrobku konstrukční tuhost zabraňující prohnutí dveří. Výplň je z extrudovaného polystyrenu s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Rámová zárubeň je vyrobena z lepeného masivního materiálu.

Další standardy našich dveří:

– 5ti bodový uzávěr ROTO MVZ 500,

– dveřní závěsy seříditelné ve třech směrech TRIO 20,

– povrchová úprava,

– silnovrstvá vodouředitelná lazura SAYERLACK, případně RAL,

– 2x celoobvodové těsnění v dveřním křídle a zárubni,

– hliníkový nebo dřevěný práh

KAZETOVÉ A KAZETOVÉ,PROSKLENÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Konstrukce je vyrobena z profilovaného několikanásobně lepeného hranolu s kovovou výztuhou v minimální tloušťce 68 mm. Kazeta je vyrobena z masivní spárovky s možností tvoření profilu frézováním nebo z hladké PUR desky.

Máme k dispozici typovou řadu s cenami, nebo je možno vyrobit dveře dle vašeho vlastního návrhu.

U všech typů dveří je samozřejmostí dvojité celoobvodové těsnění, jedno na křídle, druhé na zárubni, dále je to 5-ti bodový zámekzávěsy seříditelné ve všech směrech, hliníkový nebo dřevěný práh a dřevěná okapnice.