Přeskočit na obsah
Domů » Realizace » Interiérové dveře

Interiérové dveře

  • od

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Domů » Realizace » Interiérové dveře

Interiérové dveře

  • od

INTERIÉROVÉ, VNITŘNÍ DVEŘE NA MÍRU

Pokud vybíráte do svého domu či bytu interiérové dveře, jistě víte, že to není jen tak. Možností je nepřeberné množství a není tomu ani jinak v naší nabídce. Vyrobíme pro vás dveře plnéhladké, resp. prosklené |  profilové | a dýhovanémasivní.

PLNÉ HLADKÉ, RESP. PROSKLENÉ DVEŘE

Vyrábíme pro vás jen z přírodních materiálů, nepoužíváme žádné plasty, folie, papíry a podobně. Pokud se jedná o dýhované dveře dbáme o barevnou sladěnost a figuru použitých dýh. Je v našich možnostech nabídnout zákazníkovi realizaci celé zakázky z tzv. „kmenového dříví“, to znamená, že všechny 3 dýhované součásti dveřního kompletu – dveřní křídlo, vnitřní špaleta krycí obložky jsou vyrobeny z dýhy jednoho kmene určitého stromu.

KONSTRUKCE:

Zásadní rozdíl je v polodrážce / tzv. falcu /, kde používáme vždy masivní dřevo, což dává výrobku tu nejvyšší kvalitu. Další zásadní rozdíl oproti masivně vyráběným dveřím je ve vnitřní výplni dveří. Výplň dveří naší výroby je tvořena roštem z masivního dřeva, na rozdíl od běžně používaných voštin z papíru. Plášť dveří je tvořen 8 mm dřevotřískovou deskou nebo MDF deskou / 3 x silnější než běžně používané /.

Dveře vyrábíme klasické otočnébezfalcové se skrytými nebo viditelnýmí závěsy, bezfalcové reverzníposuvné nebo skládací.

Naše dveře jsou odolnějšístabilnější a mají lepší zvukové i tepelně izolační vlastnosti. Cenová úroveň je srovnatelná s ostatními výrobci. U náročnějších nebo složitějších dveří jsme levnější. Neúčtujeme si žádné příplatky za atypické provedení rozměrů vybočující z norem. 

V případě nízkorozpočtových staveb či bytů vám radou pomůžeme rozlišit dveře kašírované, fóliované a laminované, které na první pohled vypadají stejně, mají však jinou cenovou úroveň, ale zejména kvalitu. Tyto dveře vám za ceny výrobců můžeme obstarat a provést jejich odbornou montáž.

PROFILOVÉ, RUSTIKÁLNÍ, DÝHOVANÉ A MASIVNÍ DVEŘE

Firma má vlastní konstrukci dveří, který v sobě spojuje přednosti dýhovaného a masivního materiálu. Zejména originální řešení, tzv. vnitřní lišty a polodrážky z masivu dává těmto dveřím mimo vyšší užitné hodnoty také rustikální charakter. Podobným stylem také vyrábíme dveře celomasivní.

Ke všem typům dveří vyrábíme zárubně – ať již rámové nebo obložkové dýhované a masivní – profil dle požadavku zákazníka.